Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kolizja w Mroczeniu

19 października br. około godz. 16.30, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o kolizji drogowej w Mroczeniu.

Patrol obecny na miejscu zdarzenia ustalił, że 26-letnia kobieta, kierująca volkswagenem, mieszkanka gm. Leka Opatowska nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w opla, za kierownicą którego siedziała 33-latka z Gliwic. Obie kobiety były trzeźwe. Sprawczynie ukarano mandatem karnym.

źródło: KPP Kępno

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
kepno-zsp1-nauczyciele-04
Nagrodzeni pedagodzy w ZSP Nr 1

Za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, oraz do problemów z którymi szczególnie w ostatnim...

Zamknij