Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kolizja w Darnowcu

15 września do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 39 w okolicach Darnowca.

Zderzyły się tam dwa auta, jedno z nich dachowało. Patrol, który udał się na miejsce kolizji ustalił, że 21-letni mieszkaniec Rychtala, kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył innego volkswagena, za kierownicą którego siedziała 26-letnia mieszkanka Wrocławia. Oboje kierowcy byli trzeźwi. Kierowca z gm. Rychtal trafił do szpitala, nie doznał jednak poważnych obrażeń ciała.

Ruch na drodze nr 39 był przez godzinę utrudniony, konieczne okazało się także kierowanie ruchem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
dworek-ChojcinParcele
Dworek w Chojęcinie sprzedany

Gmina Bralin sprzedała budynek mieszkalny w Chojęcinie Parcelach typu dworek. Budynek pochodzi z 1920 roku a jego powierzchnia użytkowa wynosi...

Zamknij