Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kluczbork: Bezpłatne badania rezonansem magnetycznym

Bezpłatny rezonans magnetyczny w Vital Medic w Kluczborku. Szpital podpisał kontrakt z NFZ.

DSC_8210-HDROd 1 lipca 2018 r. obowiązuje nowa lista placówek, które wykonują badanie rezonansem magnetycznym w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na nowej liście jest też opolski szpital Vital Medic w Kluczborku.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne badanie rezonansu magnetycznego, które jest w 100% refundowane przez NFZ. Chwilowo kolejka jest krótsza, niż w innych miejscach. – mówi Maria Ciołeszyńska, rzecznik prasowy szpitala Vital Medic w Kluczborku.

DSC_8218Obecnie, na badanie rezonansem magnetycznym w trybie pilnym, pacjent w Polsce czeka średnio 116 dni (dane z Fundacji Onkologicznej Alivia). Minister Zdrowia, Prof. Łukasz Szumowski zapowiedział niedawno, że do końca roku ten czas zmniejszy się czterokrotnie. W czerwcu przeznaczono 1,5 mld zł na dodatkowy zakup świadczeń m.in. w zakresie diagnostyki obrazowej, w tym rezonans magnetyczny właśnie, i planowane są kolejne finansowania.

VITAL MEDIC Sp. z o.o.
M.Skłodowskiej-Curie 21
46-200 Kluczbork
www.vitalmedic.pl

DSC_8191

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
IMG_7427-610
Wieruszów: Zbierajmy nakrętki dla Julki

Choroba dziewczynki, Julki zintegrowała mieszkańców i wiele osób zaczęło zbierać plastikowe nakrętki. Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z...

Zamknij