Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: Zaproszenie na wystawę

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza na otwarcie wystawy fotograficznej pt. „Dziecko”. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca w Wypożyczalni przy ul. Kościuszki 7 o godz. 15:00.

Wystawa przedstawiająca zdjęcia z całego świata jest efektem konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Poznaniu. Zwiedzanie ekspozycji możliwe będzie do 30 czerwca.

plakat kolor 2

 

 

Updated: 29 maja 2017 — 17:27
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Herb Gminy Kępno
Kępińskie inwestycje drogowe

Poniżej prezentujemy inwestycje drogowe w gminie Kępno w trakcie realizacji oraz te, które rozpoczną się w czerwcu br. Inwestycje drogowe...

Zamknij