Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: Nieszczęśliwa wróżba

Dobra wróżbę i szczęście miała otrzymać 38-latka, która zdecydowała się na skorzystanie z usług nieznanych jej kobiet obcej narodowości. Niestety, straciła pieniądze i złotą biżuterię.

20 kwietnia br. w godzinach popołudniowych, pod jednym z marketów w Kępnie, dwie kobiety innej narodowości, zaczepiły 38-latkę z gm. Kępno. Prosiły o drobne pieniądze i jedzenie dla dziecka. 38-latka oddała drobne pieniądze, które posiadała przy sobie. W zamian za pomoc miała otrzymać wróżbę. Przed wróżeniem kobieta poprosiła 38-latke o zdjęcie z palców złotej biżuterii i wyjęcie z portfela papierowego pieniądza. 38-latka spełniła życzenie wróżbitki. Potem – zgodnie z poleceniem – weszła do sklepu, odczekała 10 minut i dopiero ponownie otworzyła torebkę. Niestety, mimo zapewnień wróżbitki, nie znalazła tam ani biżuterii, ani pieniędzy, które przekazała pod sklepem. Łącznie kobieta straciła 2000 zł.

Policja ostrzega przed złodziejami i oszustami, którzy okradają nas, wykorzystując ufność i często dobroć drugiego człowieka. jeśli widzimy taką sytuację dzwońmy natychmiast pod numer 997!

źródło: KPP w Kępnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gminny Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda w poezji” w Trzcinicy
Trzcinica: Przedszkolaki recytowały

14 kwietnia 2016r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Przyroda w poezji – zwierzęta”....

Zamknij