Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno Wolne od Smogu

Zgodnie z decyzją rady miejskiej w Kępnie zostanie przedłużony termin składania wniosków na dotację do wymiany ogrzewania.

Dokumenty można składać do 15 grudnia, a dotację otrzymać na likwidację starego pieca wymieniając go na ogrzewanie elektryczne, gazowe, podłączenie do sieci ciepłowniczej lub montaż pompy ciepła do ogrzewania budynku.
Kwota dotacji to 50% kosztów zakupu i montażu, ale nie więcej niż 5000 zł przy ciepłociągu i nie więcej niż 3000 zł w pozostałych przypadkach.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
PUP: Oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie   BRANŻA HANDLOWA Zawód KASJER/SPRZEDAWCA – 1 osoba z orzeczeniem o...

Zamknij