Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: Odnowiony plac zabaw

Zestaw zabawowy, zestaw sprawnościowy, huśtawka bocianie gniazdo, karuzela trzmiel, to tylko kilka atrakcji znajdujących się na nowo powstałym placu zabaw, który znajduje się obok szpitala. Jest nowoczesny i bezpieczny.

To kolejna zrealizowana inwestycja Burmistrza Piotra Psikusa na rzecz najmłodszych. Koszt nowego placu zabaw to kwota 49 717,00 zł.
Zadanie zostało zrealizowane w ramach Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Nowo powstały plac jest odpowiedzią Burmistrza na oczekiwania mieszkańców, które były zgłaszane podczas spotkań z mieszkańcami i wnioskowane w ramach Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018.

DSC_0789 DSC_0799

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
PUP: Oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie Oferty aktualne na dzień 03.08.2018r. BRANŻA HANDLOWA Zawód SPRZEDAWCA – 1...

Zamknij