Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: Nagrodzono nauczycieli

15 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Kępnie miała miejsce uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Starosty Kępińskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Starosta Kępiński Witold Jankowski i Wicestarosta Grażyna Jany w imieniu władz powiatowych pogratulowali wyróżnionym sukcesów, podziękowali za trud i zaangażowanie w podnoszenie jakości powiatowej oświaty a także złożyli życzenia wszelkiej pomyślności dla nauczycieli i pracowników oświaty w powiecie kępińskim.

Nagrodzeni zostali dyrektorzy: Danuta Stefańska z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Beata Lebek z ZSS w Słupi pod Kępnem i Andrzej Kowalczyk z ZSP Nr 2 oraz nauczyciele: Aldona Wdowiak i Dariusz Lemanik z LO Nr I im. mjra H.Sucharskiego, Magdalena Tobias i Beata Wylęga-Grygierzec z ZSP Nr 1, Barbara Mędel i Jan Kokot z ZSP Nr 2 oraz Katarzyna Rachel i Alicja Zimoch z ZSS w Słupi pod Kępnem.

W uroczystości wzięli udział: członek Zarządu Powiatu Krystyna Możdżanowska, sekretarz Magdalena Osada naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

de

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
ARiMR - logo
Ruszyła wypłata zaliczek na poczet dopłat

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła we wtorek wypłatę 70-procentowych zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich za 2018 r. oraz płatności...

Zamknij