Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: A może e-book ?

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie poszerza ofertę o książki w formie e-booków. Pozycje w tej formie dostępne są dla czytelników od 2 października.

Plakat legimiW ramach umowy zawartej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną z portalem Legimi, jednym z największych dystrybutorów e-booków w Polsce, Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie uzyskała dostęp do nowych książek w formie e-boków. Wśród dostępnych książek znajdują się największe bestsellery literatury polskiej i światowej, ale też nowości rynku wydawniczego. Czytelnik sam wybiera, jakie książki chce przeczytać. Dzięki temu czytelnicy Biblioteki mogą uzyskać dostęp także do tytułów, które fizycznie nie znajdują się w katalogu Wypożyczalni.
Jak zacząć? Wystarczy zgłosić się do Biblioteki i otrzymać unikatowy kod dostępu do portalu Legimi.pl. Kod dostępu ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego.
Następnie czytelnik rejestruje się (zakłada konto) na dedykowanej stronie www.legimi.pl/wbppoznan, a następnie podaje otrzymany w bibliotece kod dostępu.
Po założeniu konta czytelnik może także pobrać z portalu Legimi specjalne aplikacje na telefon lub komputer, umożliwiające czytanie e-booków na tych urządzeniach.
Więcej informacji uzyskać można bezpośrednio w Bibliotece. Usługa dostępna jest dla zarejestrowanych Czytelników Biblioteki Samorządowej. Zachęcamy do korzystania!

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSC06868
Za 3 lata pojedziemy obwodnicą Kępna

To wielki sukces, nasz wspólny dla mieszkańców i kierowców. Czekali na niego kilkadziesiąt lat! - tak poseł Andżelika Możdżanowska podsumowała...

Zamknij