Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępnianin z pasją gościem SP nr 1 w Kępnie

W związku z realizacją projektu systemowego „eSzkoła Wielkopolska – Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan” przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Ogólnopolską Fundację Edukacji Komputerowej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie pod opieką pani Joanny Forysiak zaprosili na spotkanie Kępnianina z pasją, Leszka Dąbrowskiego.

Jest on miłośnikiem wojaży rowerowych, który od 20 lat na dwóch kółkach przemierza całą Polskę.

Jego pasja zaczęła się od zwykłych, krótkich wycieczek rowerowych, aby z czasem przerodzić się w prawdziwe podróżowanie. Każda następna wyprawa pobudzała apetyt przemierzania coraz większych odległości, docierania do coraz bardziej odległych miast a nawet państw.

Leszek Dąbrowski w SP nr 1 w Kępnie

Na spotkaniu, które odbyło się 22 stycznia, pan Leszek z wielkim sentymentem opowiadał o wszystkich miejscach, które zwiedził oraz ludziach, których spotkał po drodze. Z każdej wyprawy przywiózł liczne pamiątki, foldery czy fotografie, a miejsca, do których dotarł szczegółowo opisał w swoim notatniku. Pan Leszek ma jeszcze wielkie plany i marzenia związane z rowerowymi eskapadami.

Miejmy nadzieję, że spotkanie zaowocowało rozbudzeniem w młodych ludziach zamiłowania do sportu i odkrywania własnych pasji i zainteresowań a panu Leszkowi życzymy jeszcze wielu ciekawych tras, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz wielu sukcesów w realizacji swojej rowerowej pasji.

leszek-dabrowski-sp1-kepno-2

Źródło: www.powiatkepno.pl/aktualnosci

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja Kepno
Oszustwo „na inkasenta”

21 stycznia br. oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w jednym z mieszkań w...

Zamknij