Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Karambol na S8

20 października około godz. 19.00 na drodze S8 na pasie w kierunku Warszawy doszło do dwóch kolizji, które nastąpiły niemal w tym samym czasie i miejscu.

Kierujący samochodem marki Chevrolet, 29-latek z powiatu żagańskiego, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze doprowadził do zderzenia z innym samochodami – skody, za kierownicą, której siedział 43-latek z Warszawy oraz citroena, którym kierowała 27-latka z Siechnic . Niemal w tym samym momencie kierowca ciężarowego dafa, najechał na to zderzenie, nie zdołał zahamować i doprowadził do kolejnych kolizji poprzedzających go aut, w tym także audi i busa marki Opel. Za kierownicą busa siedział 52-latek z Ukrainy a audi – 25-letni mieszkaniec Skarżyska Kamiennego.

Kolizja wyglądała bardzo groźnie, jednak nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Kierowca chevroleta ma zatrzymane prawo jazdy i przeciwko niemu zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie. Kierowca ciężarowego dafa, 44-latek z Łowicza, przyjął mandat karny.

Droga była częściowo zablokowana niemal do godziny 23.00. Ruch odbywał się tylko jednym pasem.

Opracowane na podstawie materiałów KPP w Kępnie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
dzien-seniora-tabor-wielki (2)
Dzień Seniora w Taborze Wielkim

Polski Związek Emerytów i Rencistów koło w Taborze Wielkim obchodził Dzień Seniora. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wójt gminy Bralin...

Zamknij