Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kapitalny remont dachu

Trwają prace remontowe na obiekcie szkolnym w Nowej Wsi Książęcej. Tuż po zakończeniu roku szkolnego na budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi Książęcej rozpoczął się kapitalny remont dachu.

Wymiana pokrycia dachowego zaplanowana była już na zeszłoroczny okres wakacyjny, ale z uwagi na sprzeciw Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i Starosty Kępińskiego, którzy nie wyrazili zgody na nowe pokrycie z blachodachówki, roboty budowlane musiały zostać przeniesione na kolejny rok. Ostatecznie, aby zachować zabytkowy charakter budynku, nowe pokrycie dachowe zostanie wykonane z blachy powlekanej łączonej na rąbek stojący.

17 czerwca została podpisana stosowna umowa na roboty budowlane z firmą KiK z Ostrzeszowa,  wyłonioną w drodze zapytania ofertowego. Termin zakończenia realizacji zadania został ustalony na 22 sierpnia 2014 r. Koszt wymiany pokrycia dachowego wyniesie 137,4 tys. zł.

dach0 Remont dachu

Źródło Gmina Bralin.

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
wójt Grzegorz Hadzik
Gmina Trzcinica w rankingu „Rzeczpospolitej”

14 lipca 2014 r. w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników X jubileuszowej edycji Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2014. Od dziesięciu...

Zamknij