Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej

W sobotę 25 października br. Koło Gospodyń Wiejskich obchodziło Jubileusz 60 – lecia swojej działalności.Uroczystość rozpoczęła msza święta w Kościele Parafialnym p.w. M. M. Kolbego w Łęce Opatowskiej. Ksiądz Proboszcz Roman Nawrocki przypomniał historię powstania i działalności KGW. Następnie zaproszeni goście i członkinie KGW udali się do Domu Strażaka – Rolnika w Łęce Opatowskiej, gdzie przewodnicząca Jolanta Stryjak powitała zebranych.

Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej

Dzieci z Zespołu Szkół w Łęce Opatowskiej przygotowane przez Grażynę Kluczyńską i Lidię Jeziorną przedstawiły piękną część artystyczną.
Był szampan, tort (sponsorowany przez B. Kucharskiego) życzenia i kwiaty.
Wśród zaproszonych gości byli:
- Wójt Gminy Łęka Opatowska Witold Jankowski i Sekretarz Gminy Katarzyna Nawrot
- Radni Gminy: Krystyna Jankowy, Leszek W. Zalewski, J. Leszek Błażejewski
- Dyrektor Zespołu Szkół w Łęce Opatowskiej – Anna Bajor
- Delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Łęka Opatowska
- Delegacje organizacji z Łęki Opatowskiej: OSP, Kółka Rolniczego, Rady Sołeckiej z sołtysem D. Gąszczakiem, Koła Emerytów i Rencistów.
Seniorki KGW: Gertruda Jeziorna, Waleria Potyrała, Leokadia Kawula, A. Idzikowska i Maria Kucharska otrzymały podziękowania z życzeniami i różą.
Szczególne podziękowania otrzymała Maria Gąszczak która przez 34 lata pełniła funkcję skarbnika Koła. Po części oficjalnej goście raczyli się przygotowanym przez panie posiłkiem. Przy kawie i cieście długo rozmawiano i wspominano dobre chwile.

Jubileusz KGW z Łęki OpatowskiejJubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki OpatowskiejJubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej Jubileusz KGW z Łęki Opatowskiej

Opracowano na podstawie materiałów UG Łęka Opatowska.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mirosław Grygier - Wodociągi Kępińskie
Woda i ścieki bez powdwyżek

W gminach Kępno i Baranów nie będzie od nowego okresu rozliczeniowego (od 5 stycznia 2015 r.) podwyżki wody i ścieków....

Zamknij