Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Kępno: Joanna Nadolska laureatką konkursu o bhp w rolnictwie

W dniu 24 marca 2017r., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie, przeprowadzono eliminacje szkolne XXIII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie dla uczniów kierunków rolniczych szkół ponadgimnazjalnych z terenu południowej Wielkopolski.

W eliminacjach szkolnych udział wzięli uczniowie Technikum uczący się w zawodzie technik agrobiznesu. Zakres tematyczny konkursu zawiera znajomość problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie w stopniu gwarantującym świadomą i bezpieczną pracę. W wyniku przeprowadzonych eliminacji pisemnych, polegających na rozwiązaniu testu wiadomości, Komisja w składzie:
1) Ewa Jobczyk – kierownik szkolenia praktycznego ZSP Nr 2 w Kępnie,
2) Sylwia Kwaśniewska – pracownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kępnie,
3) Jan Kokot – nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSP Nr 2 w Kępnie,
4) Jacek Samulski – nauczyciel praktycznej nauki zawodu w ZSP Nr 2 w Kępnie wyłoniła trzech zwycięzców etapu szkolnego:
I miejsce – Joanna Nadolska z klasy III TB,
II miejsce – Szymon Dembny z klasy II TC,
III miejsce – Eryk Głowik z klasy II TC.

kepno-bhp-konkurs-5
Wyniki konkursu podsumował dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie Andrzej Kowalczyk, który wręczył dyplomy i życzył wszystkim laureatom powodzenia w etapie regionalnym XXIII edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie, który odbędzie się 20 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Kępnie.

Jan Kokot

kepno-bhp-konkurs-4kepno-bhp-konkurs-3kepno-bhp-konkurs-2

Updated: 27 marca 2017 — 17:59
Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trzcinica-2
Trzcinica: Dotacja na obiekty rekreacyjne

15 marca 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu zawarta została umowa pomiędzy Województwem Wielkopolskim reprezentowanym przez Zarząd Województwa, w...

Zamknij