Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

IV Kępiński Bal Seniora

Vivat Seniorzy! Vivat bal! Jeżeli ktoś twierdzi, że seniorzy nie potrafią się bawić, to z pewnością nie miał na myśli IV Balu Seniora, który odbył się 18 października br. na hali widowiskowo-sportowej.

Zabawa była utrzymana w stylu retro inspirowana latami 50. i 60. Goście wspaniale bawili się do późnych godzin nocnych i energii im nie brakowało. Już w pierwszych minutach dowiedli, że lubią śpiewać i tańczyć. Wspólnie zaintonowali przebój Jerzego Połomskiego „Cała Sala Śpiewa z Nami”. Seniorzy z klubu seniora „Pod Żurawiem” wykonali taniec Madison, którego nauczyli się specjalnie na tę okazję.

DSC_0052

Bal otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, który złożył serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Europejskiego Dnia Seniora i życzył dobrej zabawy. Ksiądz Proboszcz Jerzy Palpuchowski pobłogosławił gości i przyłączył się do zabawy. Niespodzianką był tort ufundowany przez Gminę Kępno, który pokroił Przewodniczący Rady Miejskiej w Kępnie Andrzej Stachowiak. Podczas balu seniorzy brali udział w różnych konkursach, gdzie zdobywali nagrody ufundowane przez partnerów kępińskiej karty seniora oraz Gminę Kępno. IV Kępiński Bal Seniora odbył się przy pomocy sponsora firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zadłużenie samorządów
Zadłużenie samorzadów z powiatu kępińskiego – prawda i mity

Wybory samorządowe, to czas podsumowań. Najchętniej oceniane są inwestycje, bo te są najwidoczniejsze dla zwykłego mieszkańca – co zrobiono każdy...

Zamknij