Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Halowy Turniej Orlików w Trzcinicy

11 marca w sali Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się Turniej Piłki Nożnej Orlików o puchar Wójta Gminy Trzcinica. Współorganizatorem turnieju był Gminny Klub Sportowy Trzcinica, a w jego przeprowadzenie zaangażował się Grzegorz Szar Prezes Zarządu Klubu, ks. kanonik Wiesław Cieplik Proboszcz Parafii w Trzcinicy oraz licznie zebrani w tym dniu rodzice zawodników.

trzcinica-6Do udziału w turnieju zgłoszonych zostało 6 drużyn z Głuszyny, Siemianic
i Trzcinicy w 2 kategoriach wiekowych (po 3 drużyny w poszczególnej kategorii: Orlik rocznik 2005/2006 i Orlik rocznik 2007/2008 i młodsi). Zawody poprowadził i sędziował Dariusz Piędzioch, a grano systemem każdy z każdym w poszczególnej grupie wiekowej. Turniej był dobrą okazją do sprawdzenia się przed zbliżającym się sezonem rozgrywek piłki nożnej organizowanym przez OZPN Kalisz, a trenerzy mogli zweryfikować dyspozycję młodych zawodników po przerwie zimowej. Najważniejsza była jednak dobra zabawa w przyjaznej atmosferze. Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

Rocznik 2005/2006 – Orlik starszy
I miejsce – Wielkopolanin Siemianice
II miejsce – GKS Trzcinica
III miejsce – LZS Głuszyna

Rocznik 2007/2008 – Orlik młodszy
I miejsce – Wielkopolanin Siemianice
II miejsce – LZS Głuszyna
III miejsce – GKS Trzcinica

trzcinica-5Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczył Grzegorz Hadzik Wójt Gminy Trzcinica. Pogratulował również wszystkim zawodnikom za duże zaangażowanie i sportową rywalizację oraz życzył wytrwałości i dalszego rozwoju sportowego. Nie zabrakło także podziękowań dla GKS Trzcinica i wszystkich rodziców zawodników za ich aktywny udział w przygotowaniu turnieju. Podziękował także Dawidowi Gościniakowi koordynatorowi turnieju oraz pracownikom Zespołu Szkół w Trzcinicy za pomoc i zaangażowanie.

 

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
trzcinica-chory-3
Trzcinica: „Muzyczne przedwiośnie” z okazji Dnia Kobiet

9. marca 2017r. z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert chórów Gminy Trzcinica pod hasłem  "Muzyczne przedwiośnie". Tego wieczoru salę...

Zamknij