Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Grębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu Przebierańców

W minioną niedzielę, 07.02. br. grębanińskie dzieci tradycyjnie jak co roku składały życzenia swoim Babciom i Dziadkom zapraszając ich do zabawy karnawałowej.


Po uroczystym powitaniu przybyłych gości przez pełniącą obowiązki dyrektora Panią Niedzwiecką dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniowie poszczególnych klas Szkoły Podstawowej w Grębaninie zaprezentowali się w barwnej i humorystycznej części artystycznej, która podkreślała to, jak bardzo Babcia i Dziadek są nam pomocni. Wykorzystując treści znanych bajek („Rzepka”, „Czerwony Kapturek”) pokazano mądrość Seniorów.

Grębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówNa zakończenie części oficjalnej wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki , a wszystkich gości zaproszono na przygotowaną przez rodziców kawę i ciasto. W tym czasie uczennice i uczniowie przemienili się w kolorowe bajkowe postacie i rozpoczął się Bal Przebierańców.

Grębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówPrzygotowana muzyka zachęcała do tańca zarówno dzieci jak i Babcie i Dziadków. Były walczyki i przeboje disco. Nie zabrakło tradycyjnego pociągu, który pomogli prowadzić zaproszeni Myszka Micky i Myszka Mini. Dzieci mogły się wykazać wiedzą i umiejętnościami w różnych konkursach. Tańce i pląsy trwały do wieczora, a uśmiechy nie znikały z buzi uczestników zabawy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego spotkania pokoleń i zapraszamy za rok.

Organizatorzy

Grębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu PrzebierańcówGrębanin: Święto Babci i Dziadka na Balu Przebierańców

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie biura Prawa i Sprawiedliwości
Kępno: Otwarto biuro parlamentarne PiS

W niedzielę otwarto w Kępnie nowe biuro parlamentarne Prawa i Sprawiedliwości. Następnie senator Łukasz Mikołajczyk i posłowie: Joanna Lichocka, Piotr...

Zamknij