Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wodzicznej

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wodzicznej rozpoczęły się zbiórką wszystkich uczestniczących w zawodach drużyn z terenu Gminy Trzcinica, a było ich w tym roku 16.

Zbiórkę przeprowadził Komendant Gminny OSP dh Tomasz Samulski, który wszystkie jednostki wprowadził na płytę boiska, a następnie złożył meldunek Prezesowi Zarządu Gminnego OSP dh Krzysztofowi Waloszczykowi.
Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Grzegorz Hadzik. Następnie rozpoczęły się konkurencje pożarnicze, oceniane przez Komisję Sędziowską, której przewodniczył młodszy kapitan Maciej Drab z PSP w Kępnie. Zawody poprowadził dh Dawid Grzesniak z OSP w Wodzicznej.

zawody-straz-osp-wodzioczna (10)

Komisja Sędziowska dokonała oceny wyników poszczególnych drużyn, które ukształtowały się ostatecznie:
Dryżyny MDP żeńska:
I miejsce OSP Trzcinica,
II miejsce OSP Laski,
III miejsce OSP Wodziczna,
Drużyny MDP męska:
I miejsce OSP Piotrówka,
II miejsce OSP Trzcinica,
III miejsce OSP Laski,
Drużyna seniorzy żeńska:
I miejsce OSP Laski,
Drużyna seniorzy męska:
I miejsce OSP Piotrówka,
II miejsce OSP Laski,
III miejsce OSP Wodziczna,
IV miejsce OSP Kuźnica Trzcińska,
V miejsce OSP Pomiany,
VI miejsce OSP Smardze
VII miejsce OSP Aniołka Pierwsza,
Drużyna seniorzy 40+:
I miejsce OSP Laski,
II miejsce OSP Wodziczna,
Wręczenia pucharów oraz medali i dyplomów dokonali Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz Prezes Zarządu Gminnego OSP RP
dh Krzysztof Waloszczyk. Ponadto Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca ufundowała wyjazd do Sejmu dla wszystkich pań i dziewcząt biorących udział w zawodach sportowo-pożarniczych.
Na zawody sportowo-pożarnicze licznie przybyli mieszkańcy Gminy Trzcinica, którzy dopingowali zawodników. Mogli obejrzeć sprzęt w tym wozy bojowe, dopisała też pogoda.

zawody-straz=wodzioczna (4)
Jak dodaje Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom zawodów za udział i sportową rywalizację. Gratuluję i dziękuję zarządom, naczelnikom i opiekunom drużyn. Dziękuję organizatorom OSP w Wodzicznej i Zarządowi Gminnemu OSP w Trzcinicy za zaangażowanie, a Komisji Sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękuję Paniom z KGW w Wodzicznej za pomoc w przygotowaniu zawodów. Dużą radość sprawiła obecność wielu mieszkańców, przez co była możliwość zapoznania się ze zdolnościami Naszej Gminy w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym, życzę kolejnych sukcesów i osiągnięć.

zawody-straz=wodzioczna (1) zawody-straz=wodzioczna (2) zawody-straz=wodzioczna (3) zawody-straz=wodzioczna (5) zawody-straz=wodzioczna (6) zawody-straz=wodzioczna (7) zawody-straz=wodzioczna (8) zawody-straz=wodzioczna (9)

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
str inwestycja gazu Laski - Kopia
Inwestycje i modernizacje w gminie Trzcinica

Rozpoczęła się inwestycja gazu ziemnego na ulicy Armii Krajowej w Laskach. Wykonawcą zadania jest firma P.U.G. „OL-GAZ”. Inwestycja jest kontynuacją...

Zamknij