Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

W gminie Bralin będzie jaśniej i bezpieczniej

Systematycznie, w miarę  możliwości realizowane są wnioski mieszkańców gminy Bralin dotyczące oświetlenia ulicznego.

W ubiegłym roku rozbudowa linii oświetlenia została zrealizowana w Mielęcinie, na nowym osiedlu za domem ludowym oraz jeden punkt w Nowej Wsi Książęcej.

Także w 2015 roku planuje się rozbudowę oświetlenia ulicznego w miejscowościach gminy Bralin. Ucieszą się mieszkańcy części wsi Weronikopole – od przepompowni w kierunku zabudowań państwa Poziembów, Chojęcina-Szumu – przy byłej drodze krajowej nr 8 i Chojęcina-Parceli przy drodze w kierunku Nosal. Będzie jaśniej i bezpieczniej, a to za sprawą planowanej rozbudowy infrastruktury oświetleniowej. Ogółem rozbudowa oświetlenia ulicznego w 2015 roku kosztować będzie gminę ok. 36 tys. zł.

To oczywiście nie wyczerpuje zgłoszonych potrzeb przez mieszkańców, radnych i sołtysów. Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego inwestycje w oświetlenie uliczne będą kontynuować w latach następnych.

Opracowano na podstawie materiałów UG Bralin.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
Oferty pracy

Aktualne oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie. BRANŻA HANDLOWA Zawód PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY– 1 osoba, Wykształcenie średnie, Wymagania Obsługa handlowa...

Zamknij