Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

inwestycje

Ponad 300 tysięcy złotych na budowę żłobka

Resized_20180221_112132

21 lutego 2018 r. w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste spotkanie, inaugurujące Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+” edycja 2018 w województwie wielkopolskim, w zakresie tworzenia nowych miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów.

Kępno: Podpisali strategiczną umowę

2

Gmina Kępno jest czwartym co do wielkości udziałowcem w Spółce Oświetlenie Uliczne i Drogowe. 11 stycznia w siedzibie spółki w Kaliszu podpisana została umowa o przekazaniu wkładu pieniężnego w wysokości 1 600 000 złotych. To pozwoli na przeprowadzenie kompleksowych inwestycji oraz oszczędności – 23 procent w samych zadaniach i ponad 60 procent w zużyciu energii elektrycznej.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme