Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

akcja

W Mroczeniu i Perzowie odbyły się spotkania dla rolników

arimr-kepno-spotkanie-5

W dniach 24 marca 2017r. w Mroczeniu (sala OSP) i 29 marca 2017r. w Perzowie (sala GOK) z inicjatywy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego i Wielkopolskiej Izby Rolniczej oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyły się spotkania promocyjno-informacyjne w postaci szkoleń dla rolników z powiatu kępińskiego.

Kępno: Zaproszenie na zbiórkę krwi

spokrewnieni-1

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wspólnie z komendą Powiatową Policji w Kępnie oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu – Oddział Terenowy w Ostrzeszowie organizują zbiórkę krwi w ramach akcji ” spoKREWnieni służbą „. Zbiórka odbędzie się 16 marca 2017 roku w godz. 8:00 -12:00 w hali Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme