Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Festiwal LOKAL 9 z Mikromusic

W Bralinie 1 września w sobotę odbywać się będzie festiwal LOKAL 9, organizowany przez Stowarzyszenie Artwarium.

lokal 9_jpegNa dwóch scenach muzycznych w tym jednej 20 m nad ziemią na wieży widokowej zagrają regionalne i krajowe zespoły reprezentujące bardzo różne style muzyczne począwszy od rocka, popu, po jazzu czy funk kończąc.
Jak co roku organizatorzy mają w planie nie tylko atrakcje powiązane z muzyką. W tym roku obecni na imprezie festiwalowicze spróbują pobić rekord polski na najwięcej roślin posadzonych w jednym miejscu w jedną godzinę. Aby pobić rekord uczestnicy zabawy będą musieli przestrzegać czterech głównych zasad:
1. Do wyniku końcowego zostaną zaliczone tylko rośliny wyrastające ponad ziemię.
2. Rośliny już wyhodowane można przesadzać do innych doniczek i to też będzie się liczyło do wyniku końcowego pod warunkiem, że nowa doniczka będzie większa od tej, w której roślina rosła do tej pory.
3. Nie jest dozwolone sadzenie nasion – tylko rośliny wyrastające ponad ziemię.
4. Każdy uczestnik rekordu musi posadzić co najmniej jedną rośliną.
Początek próby bicia rekordu o godzinie 19:30. Więcej informacji na ten temat znaleźć można pod adresem: 
https://www.facebook.com/events/252153228958489/

plakat rekord polski
Innym wydarzeniem towarzyszącym będą bezpłatne warsztaty nauki walca do utworu Mikromusic. Nie zabraknie pokazu iluminacji graficznych na bryle wieży. Wśród uczestników rozlosowane zostaną również wartościowe nagrody m.in. nowy samochód Audi na weekend z pełnym bakiem.
Gwiazdą wieczoru będzie nominowany do największej polskiej nagrody muzycznej Fryderyki zespół Mikromusic, koncert zaplanowano na godzinę 21:30.
Line-up wydarzenia:
17:30 – 18:40 – koncerty na wieży widokowej #kobiety_na_wysokim_poziomie: Oliwa Opacka, Lonia Maryniak, Paulina Kordylas
18:40 – 19:05 – Defian Groove
19:15 – 19:45 – Graphite
19:55 – 20:25 – So Fresh
20:30 – 21:00 – SeptyMole
21:30 – 22:40 – MIKROMUSIC
22:55 – 23:20 – No Way
23:30 – 1:00 – dj Leesica
Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Updated: 31 sierpnia 2018 — 10:57
Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
KBO
Kępiński Budżet Obywatelski

Do 14 września można zgłaszać zadania do Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki temu mieszkańcy mogą zrealizować własne pomysły i zmieniać wizerunek...

Zamknij