Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Ferie w Gminie Trzcinica

W Gminie Trzcinica jak co roku organizowane są zajęcia w ramach ferii zimowych dla dzieci i młodzieży.

W dniach od 18 do 29 stycznia w Gminie Trzcinica dzieci mogą korzystać z różnych form wypoczynku zorganizowanych przez Zespół Szkół z Lasek i Trzcinicy, Świetlice Środowiskowe w Laskach i Trzcinicy oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Trzcinicy oraz Filię Biblioteczną w Laskach.
W pierwszym tygodniu ferii Zespół Szkół w Trzcinicy zorganizował wypoczynek wyjazdowy w postaci wycieczki do kina, w której wzięły udział klasy I-III szkoły podstawowej. Zorganizowano również wyjazd na basen do Ostrzeszowa dla klas IV-VI SP w ramach zajęć sportowo-profilaktycznych. W Zespole Szkół w Laskach zorganizowano wycieczkę do kina dla wszystkich klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Dzieci mogły również uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Świetlice Środowiskowe w Trzcinicy i Laskach, które zorganizowały liczne zajęcia dla swoich podopiecznych. Dla uczestników zajęć w Trzcinicy przygotowano warsztaty plastyczne a także gry i zabawy na sali gimnastycznej. W ramach zajęć Świetlicy Środowiskowej w Laskach przygotowano dla uczniów wiele ciekawych zajęć m.in. pieczenie gofrów, projekcję filmów oraz zajęcia sportowe w sali gimnastycznej szkoły. W ramach zajęć świetlicowych dzieci z Lasek uczestniczyły w wycieczce na basen do Ostrzeszowa.

Gmina Trzcinica - Ferie 2016Gmina Trzcinica - Ferie 2016Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy wraz z Filią Biblioteczną w Laskach organizują zajęcia plastyczne, quizy można korzystać także ze zbiorów multimedialnych i gier edukacyjnych do nauki języków obcych.. Filia Biblioteczna w Laskach organizuje zajęcia manualne prowadzone przez Barbarę Urbańską.

Gmina Trzcinica - Ferie 2016Gmina Trzcinica - Ferie 2016

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolędowanie z Ołówkiem
Świba: Spotkanie Opłatkowe z „Ołówkiem”

W minioną niedzielę, 17 stycznia w kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie podopieczni wraz z rodzinami, wolontariusze oraz...

Zamknij