Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Fałszerstwo dokumentów?

Podczas kontroli drogowej w Pomianach policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Baranów, który posiadał dowód rejestracyjny ze śladami fałszerstwa.

Policjanci Posterunku Policji w Trzcinicy z s. w Laskach zatrzymali do kontroli samochód marki renault na konińskich numerach rejestracyjnych. Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Baranów. Funkcjonariusze, którzy dokonali przeglądu dokumentów zauważyli, że w dowodzie rejestracyjnym została przerobiona data badań technicznych z daty 09 01 2014 na datę 09 04 2014 r.

W sprawie tej zostanie wszczęte postępowanie związane z fałszerstwem dokumentów. Sprawa nie jest jednak prosta gdyż jak się okazało, 20-latek niedawno kupił samochód i jeszcze go nie przerejestrował. Poprzedni właściciel, samochód zakupił w lipcu 2013 roku i także nie dopełnił obowiązku przerejestrowania pojazdu.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Turniej tenisa - Trzcinica
Zacięte zmagania w tenisie stołowym

23 marca br. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w...

Zamknij