Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP Nr 1 w Kępnie

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kępnie Dzień Edukacji Narodowej uczczony został 13 października.

Uroczystość ta zgromadziła wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły zarówno obecnych jak i emerytowanych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wicestarosta Kępiński Grażyna Jany, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, proboszcz parafii św. Marcina w Kępnie ks. kan. Jerzy Palpuchowski, ks. kan. Krzysztof Nawrocki oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno1

Wszystkich przywitała dyrektor szkoły Bogumiła Drobina, kierując jednocześnie do nauczycieli i pracowników serdeczne życzenie i podziękowania. Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów - powiedziała Bogumiła Drobina.

dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno0
Tradycyjnie ten dzień był również okazją do wręczenia nagród dyrektora szkoły dla nauczycieli, którzy szczególnie przyczynili się do poprawy jakości pracy szkoły. W tym roku wyróżnienia otrzymali: Marta Chrząstowska, Aleksandra Dymek, Weronika Gałecka, Anna Gawrońska, Henryka Janecka – Dolata, Ewa Kijak – Dacko, Aleksandra Kowalek, Piotr Kwapisz, Małgorzata Lisiecka, Grzegorz Mikołowski, Paweł Nowak, Sławomir Nowicki, Violetta Piasecka, Beata Pietras, Barbara Posiewała, Radosław Słowiński. W tym roku także dwóch nauczycieli z ZSP Nr 1 otrzymało nagrody Starosty Kępińskiego jako organu prowadzącego szkołę. To wyróżnienie z rąk starosty w dniu 15 października odbiorą: Joanna Brajer oraz Zdzisław Podyma.

dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno10
Po części oficjalnej uczniowie zespołu szkół zaprezentowali część artystyczną dziękując w ten sposób swoim nauczycielom za ich ciężką pracę oraz trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.

dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno8 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno9 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno2 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno7 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno3 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno6 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno5 dzien-edukacji-narodowej-zsp1-kepno4

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
piknik-sportowy-baranow0
Olimpionik Kępno zainaugurował działalność

Olimpijczycy byli gośćmi Pikniku Sportowego, który odbył się w sobotę, 10 października na Orliku w Baranowie. Złoci medaliści z Igrzysk...

Zamknij