Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dzień Dziecka w Wodzicznej

27 maja 2018 roku w Wodzicznej odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Wszystkich obecnych powitał sołtys Wodzicznej Tadeusz Tomalik. Impreza została zorganizowana przez Radę Sołecką, KGW i OSP w Wodzicznej. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji i konkursów.
Sporo emocji wywołał przelot motolotni i zrzut słodyczy przez Dominika Banasia. Jak dodaje Wójt Gminy Grzegorz Hadzik  chciałbym podziękować organizatorom festynu za włożony trud i wysiłek w przygotowanie tak wielu atrakcji, które sprawiły dzieciom sporo radości.

1 s 2 s 3 s 4 s 5 s 6 s

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Książka z biblioteki na tle Biblioteki Narodowej Łotwy
Konferencja bibliotekarzy w Rydze

W dniach 23-25 maja w Rydze odbyła się Międzynarodowa Konferencja pn. „Creative Librarian in Creative Library”. Do udziału w wydarzeniu...

Zamknij