Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców

26 października br w godzinach popołudniowych oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o alkoholowej libacji i kłótni w jednym z mieszkań w gminie Bralin.Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia zastali tam 40-latka, który był kompletnie pijany. Miał w wydychanym powietrzu niemal 2,5 promila alkoholu. Na rękach trzymał zaledwie sześciomiesięcznego syna. Matka dziecka uciekła ze strachu przed patrolem policji. Po jej powrocie okazało się że miała w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu.

Policjanci wezwali Pogotowie Ratunkowe aby zbadać stanu zdrowia dziecka. Maluch został hospitalizowany. O jego losie zadecyduje teraz Sąd Rodzinny w Kępnie.

Nietrzeźwych rodziców zatrzymano w policyjnym areszcie. Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kępnie prowadzone jest postępowanie, które wyjaśni okoliczności zdarzenia oraz fakt czy rodzice dopuścili się złamania przepisów kodeksu karnego niewłaściwie sprawując opiekę nad dzieckiem i powodując u niego zagrożenie życia lub zdrowia.

Opracowano na podstawie materiałów KPP w Kępnie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wypadek w Słupi pod Kępnem
Wypadek w Słupi pod Kępnem

W dniu 27 października w Słupi pod Kępnem, w godzinach porannych doszło do do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W...

Zamknij