Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dożynki Gminno-Parafialne w Mielęcinie

Wójt Gminy Bralin i proboszcz parafii Parzynów zapraszają na dożynki gminno-parafialne, które już 31 sierpnia w Mielęcinie.

Uroczystości związane ze świętem chleba rozpoczną się o 14.00 mszą dziękczynną w kościele w Mielęcinie. O 15.15 obchody przeniosą się na plac przy byłej szkole, gdzie będą miały miejsce główne uroczystości obrzędowe. Od 17.00 rozpocznie się prawdziwa zabawa. Zespół „Ale Babki” z Bralina zaprezentuje się jako pierwszy, później koncert „Stare na nowo, czyli Pod Pretekstem na ludowo”. Zaś o 19.00 zespół „Aspekt” rozpocznie zabawę taneczną, która potrwa do późnych godzin nocnych. 

Dożynki gminno-parafialne w Mielęcinie

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja Kepno
Informacja dla pokrzywdzonych

Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem - pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.   Może to być przede wszystkim informacja prawna, pomoc...

Zamknij