Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dotacja na rozbudowę bloku operacyjnego

W czwartek 9 listopada do Starostwa Powiatowego w Kępnie wpłynęła informacja o przyznaniu kwoty 3 605 836 złotych z rezerwy budżetu państwa na realizację inwestycji prowadzonej przez Powiat Kępiński obejmującej rozbudowę bloku operacyjnego wraz z centralną strerylizatornią w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kępnie.

Stosowne zarządzenie w tej sprawie podpisała tego samego dnia premier Beata Szydło.

Przyznanie dotacji to efekt blisko półtorarocznych starań władz Powiatu Kępińskiego.

Jak stwierdził Witold Jankowski – Starosta Kępiński w trakcie konferencji prasowej – Bardzo wielu ludzi, imiennych i bezimiennych wspomagało nas, aby tą dotację dostać. I udało się i to akurat w takim momencie, że kończymy tzw. część budowlaną. Wszystko jest przygotowane do tego, aby wejść do bloku operacyjnego z wyposażeniem. Te pieniądze bardzo nam pomogły, bo my możemy jakby te nasze wydatki, które zostały zrealizowane na tą część budowlaną zrefinansować i w przyszłym roku zacząć wyposażać blok operacyjny w te niezbędne urządzenia – blok operacyjny i centralną sterylizatornię.

Źródło: www.starostwo.kepno.pl

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty pracy
PUP: Aktualne oferty pracy

Pracownicy poszukiwani za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Kępnie.   BRANŻA HANDLOWA Zawód KASJER/SPRZEDAWCA – 1 osoba z orzeczeniem o...

Zamknij