Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dołącz do drużyny Piotra Reissa

Dołącz do drużyny Piotra Reissa w Kępnie!
Pierwszy trening już 17 marca.

Klub sportowy Akademia Piłkarska Reissa zaprasza do trenowania i sportowej zabawy chłopców i dziewczynki już od 4 roku życia. Pierwszy trening w Kępnie odbędzie się we wtorek, 17 marca br. na boisku Orlik na os. Przemysława, przy ul. Nowowiejskiego 5. Dzieci urodzone w roku 2011-2008 zapraszamy na godz. 17.30, natomiast dzieci z rocznika 2007 i starsze na godz. 18.30.

Akademia Piłkarska Reissa  to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo – Wschodniej dla dzieci od 4-go roku życia. W klubie trenuje ponad 4200 zawodników w 70 lokalizacjach. Sportowcy Akademii Piłkarskiej Reissa mają szansę uczyć się od profesjonalistów – kadrę szkoleniową stanowią doświadczone osoby, które odbywały staże w krajowych i zagranicznych klubach. Szkółka wyróżnia się własną metodologią szkolenia opartą o zachodnie wzorce.

Bardzo się cieszę, że nasza Akademia się rozwija i że już niebawem dołączy do nas nowa lokalizacja – Kępno. Gorąco zapraszam na pierwszy trening zapoznawczy już we wtorek, 17 marca. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że nasze zajęcia pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności, koncentracji, kreatywności czy pracy w grupie. Do Akademii mogą dołączyć zarówno dzieci 4-letnie, jak i starsze. Najważniejsze, by uczestnicy zajęć czerpali radość z gry. A nie ma nic lepszego, jak zabawa, która dodatkowo przynosi korzyści – wpływa na prawidłowy rozwój dziecka – zachęca Piotr Reiss.

Pierwsze zajęcia to doskonała okazja do spędzenia aktywnie czasu po szkole czy przedszkolu, zapoznania się z rówieśnikami z drużyny oraz rozpoczęcia swojej piłkarskiej przygody w barwach jednej z największych szkółek w naszym kraju – mówi Marcel Wolf z Akademii Piłkarskiej Reissa.

Czym się wyróżnia Akademia Piłkarska Reissa?

  • Szkolenie w każdej kategorii wiekowej
  • Brak selekcji – u nas może trenować każdy
  • Trenujemy przez 12 miesięcy w roku, bez przerwy letniej czy zimowej
  • Ubezpieczenie dla wszystkich zawodników oraz opieka medyczna Rehasport Clinic i Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej
  • Współpraca międzynarodowa – wizyty zawodników Akademii w zagranicznych klubach
  • Profesjonalna kadra trenerska i szkolenie oparte na europejskich wzorcach
  • Własne rozgrywki – Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie i cykl turniejów Reiss Cup

Zapraszamy do zapisów! Więcej informacji na stronie www.akademiareissa.pl oraz  pod nr tel. 502 741 749.

Pierwszy trening
wtorek, 17.03
godz. 17:30 – roczniki 2011-2008
godz.18:30 – roczniki 2007 i starsze

Miejsce: Boisko ORLIK os. Przemysława, przy ul. Nowowiejskiego 5

Piotr-Reiss

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie sołtysów gminy Bralin z prezydentem RP
Sołtysi spotkali się z prezydentem

W Polsce dzień 11 marca każdego roku jest świętem sołtysa polskiego. Właśnie w tym dniu grupa sołtysów z gminy Bralin...

Zamknij