Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2014

Znamy już program Dni Kępna, może więc warto zainteresować się tym, co proponuje nam pobliski Ostrzeszów? Dni Ziemi Ostrzeszowskiej odbędą się 28-29 czerwca, a miasto przygotowało wiele atrakcji.

Jedną z nich będzie sobotni występ zespołu FEEL, który z pewnością zgromadzi sporą widownię. Chyba wszyscy znamy ich hity, takie jak „Jest już ciemno”, czy „Jak Anioła głos”. Zespół to laureat wielu prestiżowych nagród, takich jak Fryderyki i Superjedynki. Będzie to więc okazja do zabawy, ale i do wzruszeń.

Kolejna gwiazda, która z pewnością rozrusza publiczność, to Rudi Schuberth. Na pewno wszyscy zanucą z nim kultowy utwór „Córko rybaka” lub „Monika dziewczyna ratownika”. Pewne jest, że artysta ten wzbogaci swój występ o dużą dawkę humoru.

Także młodzież znajdzie coś dla siebie. Ostrzeszów zaprosił do siebie młodego muzyka, MROZA. Jego muzyka z pogranicza popu i R&B rozgrzeje wszystkich obecnych w niedzielę pod sceną.

Nie zapomniano też o najmłodszych. Dla nich również zaplanowano wiele atrakcji. Będzie można zobaczyć energiczne pokazy tańca, a nocą podziwiać wspaniały pokaz fajerwerków.

Jak widać oferta proponowana przez Ostrzeszów jest kusząca. Może warto porównać ją z tą, którą zapowiada nam KOK?

Zespół FEEL

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Symbolika Gminy Trzcinica
Podsumowano projekt – Symbolika Gminy Trzcinica

28 maja 2014 r. w Domu Ludowym w Laskach podsumowano projekt pod nazwą „Symbolika Gminy Trzcinica”. Obejmował on realizację dwóch...

Zamknij