Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Dni Gminy Trzcinica za nami

W słoneczne, niedzielne popołudnie na Stadionie Sportowym w Trzcinicy oraz na orliku odbyły się VIII Dni Gminy Trzcinica.

Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Trzcinicy oraz z Zespołu Szkół w Laskach . Atrakcją dla dzieci były zabawy i konkursy z nagrodami prowadzone przez animatora. Najmłodsi mogli również skorzystać z „dmuchańców” oraz przejażdżki kucykiem.

dni-trzcinica-5dni-trzcinica-6Miłośnicy sportu spróbowali swoich sił w turniejach piłki nożnej i siatkowej sołectw gminy Trzcinica. W rozgrywkach gościnnie wzięły udział również dwie drużyny z Ukrainy. W turnieju piłki nożnej 1 miejsce zajęła drużyna z Wodzicznej, 2 miejsce drużyna z Trzcinicy, a 3 miejsce z  Pomian. Z kolei w turnieju piłki siatkowej najwyżej uplasowała się drużyna z Kuźnicy Trzcińskiej, 2 miejsce zajęła drużyna z Ukrainy ( Karpaty ) a na 3 miejscu znalazła się drużyna z Lasek. Dyplomy, puchary i pamiątkowe statuetki wręczone zostały przez Przewodniczącego Rady Gminy Zdzisława Mikołajczyka, Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika i Sekretarz Gminy Trzcinica Renatę Ciemny.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również prezentacje poszczególnych sołectw gminy, które w specjalnie przygotowanych stanowiskach wystawiły wytwory artystyczne oraz produkty lokalne.

dni-trzcinica-3dni-trzcinica-2dni-trzcinica-4Nie zabrakło również ciekawych i humorystycznych występów, które wprowadzały publiczność w radosny nastrój.

dni-trzcinica-7dni-trzcinica-1Wieczorem publiczność świetnie bawiła się przy dźwiękach muzyki disco polo z zespołem „ANDRE” a zwieńczeniem tegorocznych Dni Gminy Trzcinica była zabawa taneczna.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja - Kępno
Milionowe oszustwo

W minionych tygodniach policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą zakończyli postępowanie przeciwko 45-latkowi z powiatu oleśnickiego, który prowadząc firmę...

Zamknij