Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Czermin: Turniej Siatkówki Plażowej

Dnia 16 czerwca 2018 roku Zarząd MUKS „Czarni” przy ZSP Nr 1 w Kępnie zorganizował I Otwarty Memoriałowy Turniej w Siatkówce Plażowej im. Piotra Kunza dla Dzieci, Kobiet i Mężczyzn o Puchar Prezesa MUKS „Czarni” w Kępnie, Puchar Wójta Gminy Bralin oraz Puchar Sołtysa Wsi Czermin.

Na nowo wybudowanym boisku do siatkówki plażowej w Czerminie od godziny 9.00 do rywalizacji sportowej w pierwszej kolejności przystąpili najmłodsi. Rozegrano sześć spotkań systemem „każdy z każdym”, które pozwoliły wyłonić najlepsze pary.

1.Kacper Jędrzejak
1.Filip Jędrzejak
2.Krystian Lorenc
2.Jakub Ziółkowski
3.Kacper Rump
3.Dawid Lewandowski
4.Agata Lorenc
4.Wiktoria Garczarek

W kategorii kobiet do turnieju zgłosiły się dwie pary. Miejsce pierwsze zdobyły Nikola Gabryś i Joanna Piekarska wygrywając z Martyną Brząkałą i Klaudią Bryzą.

7574

W kategorii mężczyzn do turnieju przystąpiło sześć par, rozegrano dziesięć spotkań. Miejsce pierwsze przypadło Pawłowi Ruszkowskiemu i Dawidowi Misiakowi. Michał Kokot i Maciej Piędzioch uplasowali się na miejscu drugim przegrywając po zaciętej walce w setach 2:1. W meczu o trzecie miejsce Bartosz Miś i Łukasz Bartkowiak pokonali Mikołaja Macioszczyka i Pawła Skotnika.

Podsumowania turnieju dokonał Wiceprezes MUKS „Czarni” Adam Kłodnicki, który przy okazji zawodów przypomniał wkład pracy Piotra Kunza na rzecz klubu. Pamiątkowe medle,dyplomy i puchary wręczali Prezes MUKS „Czarni” przy ZSP Nr 1 w Kepnie Bogumiła Drobina,w imieniu Wójta Gminy Bralin i własnym sołtys wsi Czermin Artur Jędrzejak oraz synowie zmarłego Piotra Kunza Michał i Kamil Kunz, którzy dodatkowo przygotowali dla uczestników zawodów napoje i cieply posiłek.

7575 7581

Opracowano na podstawie materiałów UG w Bralinie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
badania mieszkańców
Bezpłatne badania profilaktyczne

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na bezpłatne badania jelita grubego.   

Zamknij