Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Co czytali moi rodzice ?

4 czerwca z okazji Nocy Bibliotek i Dnia Dziecka w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbędzie się nietypowe wydarzenie czytelnicze „Co czytali moi rodzice?”.

Wtedy to rodzice i opiekunowie dzieci będą mogli przypomnieć sobie i na nowo zaczytać się w swoich ulubionych książkach z dzieciństwa! Dzieci natomiast spośród prezentowanej klasycznej literatury same ocenią, które najbardziej przypadły im do gustu!

Wydarzenie połączone będzie z otwarciem wystawy tematycznej dotyczącej serii książek „Poczytaj mi mamo”, wydawnictwa „Nasza Księgarnia”. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do końca czerwca w Bibliotece.

Co czytali moi rodzice

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
ARiMR - logo
Pomoc na rozpoczęcie działalności

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej na operacje typu „Restrukturyzacja małych gospodarstw”. Dofinansowanie udzielone będzie...

Zamknij