Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Casting do seriali w Kępnie

Firma Tako Media, producent paradokumentów poszukuje chętnych osób do udziału w swoich produkcjach.

W związku z tym już 29 września br. w godzinach od 10:30 do 16:30 w hotelu KAMIŃSKI odbędzie się bezpłatny casting do seriali paradokumentalnych polsatowskiej produkcji tj.: „Trudne Sprawy”, „Oszukane”, „Sekrety sąsiadów”, „Pamiętniki z wakacji”, a także to na co wszyscy czekają do nowych produkcji telewizyjnych.
Mieszkańcy Kępna oraz okolic chcący sprawdzić swoje aktorskie umiejętności, mają szansę wystąpić w serialu. Nie jest wymagane doświadczenie aktorskie, choć profesjonaliści są również mile widziani. Do nowych produkcji poszukiwani są odtwórcy bardzo zróżnicowanych ról. Dlatego bez względu na aparycję, wiek czy temperament producenci zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w castingu.

Link do wydarzenia na fb: 

https://www.facebook.com/events/1669537233283796/

ulotka.kępno

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
zofia-kucharska-wiec-jest-kobieta
Wyróżnienie dla mieszkanki Łęki Opatowskiej

12 września w Licheniu podczas V Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich, rozstrzygnięto plebiscyt pt. “Wieś jest kobietą”, trwający od 1 marca...

Zamknij