Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Bralin: Wizyta Artura Łęgi

Artur Łęga z Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży odwiedził bralińską młodzież, która realizuje dwa projekty w ramach Programu „Równać Szanse”.

Spotkanie odbyło 28 sierpnia br. w Bibliotece Publicznej w Bralinie i miało na celu sprawdzenie postępów i rezultatów z przebiegu realizowanych projektów. Na początku spotkania młodzież opowiedziała o swoim dobiegającym końca projekcie „Wędrujemy, czyli nasze stopy”, a następnie zapoznała naszego gościa z postępami w projekcie „Latająca Galeria SZATNIA”. Projekt ten realizowany jest z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Pan Artur wysłuchał młodych ludzi i udzielił im kilku cennych rad, które na pewno wpłyną pozytywnie na dalszą realizację projektu.

7971 7974 7975

Opracowano na podstawie materiałów UG w Bralinie.

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSC_0467
II Festiwal Trzech Kultur za nami

Wielkim koncertem na kępińskim Rynku zakończył się w niedzielę, 2 września II Festiwal Trzech Kultur w Kępnie – wyjątkowe wydarzenie...

Zamknij