Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Bralin z lotu ptaka

 

W ramach współpracy Gminy Bralin z młodymi dziennikarzami radia internetowego BRALIN FM powstał spot reklamowy miejscowości, która została uchwycona w niecodzienny i nowotarski sposób. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii powstały obrazy znanych i charakterystycznych miejsc Bralina, na które można spojrzeć z perspektywy lotu ptaka.

Nie od dzisiaj wiadomo, że młodzież związana z radiem od dawna pasjonuje się wszelkimi nowinkami technologicznymi. Kiedy tylko pojawiła się możliwość spełnienia kolejnej wizji, nie zastanawiano się długo i w ramach partnerstwa zrealizowano bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Pełna kontrola nad urządzeniem i bezpośredni podgląd na fotografowany obiekt, pozwolił realizatorom na bieżąco korygować ustawienia i w ten sposób osiągać zamierzony cel. Wykonywano zdjęcia z różnej wysokości, z różnych kątów, przy różnym oświetleniu, tak by uzyskać najlepsze możliwe ujęcia. Uchwycono tym samym najróżniejsze ciekawe charakterystyczne dla tego miejsca punkty.

Pomysł uchwycenia takich kadrów wypłynął z chęci udostępnienia, zarówno mieszkańcom gminy jak i osobom w różny sposób z nią związanych, krajobrazu do którego zawsze mogą wracać z sentymentem i podziwem. Bralin – miejscem otwartym dla wszystkich, takie hasło przez cały czas przyświecało tym, którzy w różny sposób zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

Bralin z lotu ptaka

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolenie w Szkole Podstawowej w Łęce Mroczeńskiej
Sołtys liderem bezpiecznej pracy w rolnictwie

W powiecie kępińskim trwa kolejna edycja konkursu ``Sołtys liderem bezpiecznej pracy w rolnictwie``. W związku z tym konkursem sołtys Marianki...

Zamknij