Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Biblioteka zbliża ludzi

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza 23.06 o godz. 10:00 na Kępiński Rynek.

Odbędzie się wtedy finał projektu realizowanego w ramach grantu „Tu mieszkam tu zmieniam”, uzyskanego od Fundacji BZ WBK , czyli happening pod nazwą „Biblioteka zbliża ludzi”. Podczas tego wydarzenia, organizowanego we wsparciu ze Stowarzyszeniem na rzecz osób z niepełnosprawnością „Ołówek” i Towarzystwem Miłośników Ziemi Kępińskiej czeka na mieszkańców mnóstwo atrakcji, m.in.:

- odsłonięcie ławeczki „Biblioteka zbliża ludzi”, 

- fotobudka: okazja do zrobienia sobie zabawnych zdjęć, 

- wspólne czytanie bajki przez podopiecznych Stowarzyszenia „Ołówek”,

- spacer z przewodnikiem po Kępnie – Doskonała okazja do poznania historii i zabytków naszego miasta! Start: godz. 11:00!

- akcja „Książka za książkę” – zachęcamy do przyjścia ze swoimi przeczytanymi książkami i wymienienia się z czytelnikami na inne!

- gry i konkursy (do wygrania nowe książki!).

Plakat jpg

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
wystawa plakat jpg
Wystawa fotografii Patryka Biegańskiego

29 czerwca o godz. 18:00 w siedzibie Muzeum Ziemi Kępińskiej odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej oraz spotkanie z autorem zdjęć,...

Zamknij