Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Baranów: Warsztaty dla kobiet z Bożeną Henczycą

6 czerwca odbył się pierwszy z cyklu 7 warsztatów skierowanych do kobiet w ramach autorskiego projektu poseł Bożeny Henczycy „Siła jest Kobietą”.

DSC_0186Panel dotyczący rozwoju osobistego poprowadziła Barbara Gruszka – trenerka rozwoju osobistego i autorka „Książki Roku 2017″ – „Jak w siedmiu krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia”. Panelistka podczas spotkania opowiedziała o swojej książce i motywowała pani do pracy nad własną osobą. Zachęcała także do odbudowania wiary w siebie i odnalezienia w sobie chęci i sił do spełniania własnych marzeń. W spotkaniu w Baranowskiej Chacie wzięło udział blisko 100 kobiet. Zgodnie z zapowiedziami posłanki kolejne warsztaty dot. m.in. zdrowia, urody, rodziny czy pasji rozpoczną się już po wakacjach!

DSC_0188DSC_0146DSC_0172

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czytelnia plakat
Kępno: Czytelnia na lato!

Czytelnia to nie tylko miejsce, gdzie uzyskać można specjalistyczną wiedzę z poszczególnych dziedzin. To także możliwość zagospodarowania wolnej chwili, gdy...

Zamknij