Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Cz. Balcerzak kontra I. Gogół (Rychtal)

Poznajmy lepiej kandydatów II tury wyborów wójta Gminy Rychtal.

Wszystkim kandydatom zadaliśmy identyczne pytania:

1. Jakie zalety dostrzega Pan/Pani u kontrkandydata?
2. Jakie najistotniejsze wady widzi Pan/Pani u konkurenta na stanowisko wójta?
3. Proszę o krótką autoprezentację swojej osoby (cechy osobowe, poglądy, doświadczenie itp. - bez programu wyborczego i planu inwestycji).

Poniżej prezentujemy odpowiedzi

Iwona Gogół

Iwona Gogół

Ad. 1. Według mnie mój kontrkandydat jest człowiekiem niezwykle rodzinnym, posiadającym niezaprzeczalną umiejętność zjednywania sobie ludzi.

Ad. 2. Za największą wadę mojego konkurenta w wyborach uważam to, że jest mistrzem przesuwania spraw na bliżej nieokreślone „później’ i pustych obietnicach, że „kiedyś się to zrobi’ oraz wyłącznie działań doraźnych. W ludziach jednak zawsze „nadzieja umiera ostatnia”, więc ufają w spełnienie obietnic.

Ad. 3. Co można powiedzieć o sobie? Człowiek postrzegany jest różnorako, bo w życiu pełni różne funkcje: rodzinne, zawodowe, społeczne itp. Jeżeli chodzi o sferę rodzinną, jestem ciepłą, opiekuńczą, kochającą żoną, matką i babcią gotową poświecić się dla bliskich. W sferze zawodowej i społecznej mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że cechuje mnie pracowitość, lojalność, ale i bezkompromisowość. Potrafię jednak znaleźć porozumienie i kompromis z każdym, kogo argumenty okażą się sensowne. Cała moja wieloletnia działalność społeczna polegała na pomocy ludziom, a nie umacnianiu relacji z tzw. wpływowymi kręgami, czy partiami politycznymi. Człowiek potrzebujący i pomoc mu to priorytet w moich działaniach.

Czesław Balcerzak

Czesław Balcerzak

Odpowiedzi nie dotarły do redakcji.

 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jankowski kontra Kopis
W. Jankowski kontra A. Kopis (Łęka Opatowska)

Poznajmy lepiej kandydatów II tury wyborów wójta Gminy Łęka Opatowska. Wszystkim kandydatom zadaliśmy identyczne pytania: 1. Jakie zalety dostrzega Pan u...

Zamknij