Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

ARiMR zaprasza do udziału w konkursie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie pn. „MOJE GOSPODARSTWO ROLNE”. Konkurs jest zorganizowany pod patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz przez Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z województwa wielkopolskiego i odbywa się w terminie od 10 kwietnia do 19 maja br., w trzech kategoriach uczestników:

· kategoria I obejmująca przedszkolaki w wieku 4-6 lat

· kategoria II obejmująca uczniów klas I-III szkół podstawowych,

· kategoria III obejmująca uczniów IV-VI szkół podstawowych.

arimr-konkurs-1

Regulamin i załączniki do konkursu:

Regulamin_Konkursu_Plastycznego

Załącznik-nr-1_Konkurs Plastyczny

Załącznik-nr-2_Konkurs Plastyczny

Załącznik-nr-3_Konkurs Plastyczny

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
logo ZUS
Darmowe szkolenie dla obcokrajowców

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do obcokrajowców pt. „Cudzoziemiec w Polsce pracownikiem lub osobą prowadzącą działalność gospodarczą...

Zamknij