Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Andżelika Możdżanowska sekretarzem stanu

Posłanka z naszego terenu – Andżelika Możdżanowska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju podkreślamy rolę i znaczenie małych i średnich firm. Przedsiębiorczość, zwłaszcza ta najmniejsza, to niezawodny silnik naszej gospodarki. Prawie 2 mln MŚP wytwarza połowę polskiego PKB. Dlatego głos przedsiębiorców, ale też głos tych, którym dają zatrudnienie musi być jeszcze lepiej słyszany i w rządzie, i w parlamencie. Tak widzę rolę Pełnomocnika ds. MŚP i jestem pewien, że pani minister Andżelika Możdżanowska doskonale tę rolę wypełni” – powiedział wicepremier Mateusz Morawiecki. (www.mr.gov.pl).

Możdżanowska swą karierę polityczną przez lata kształtowała pod szyldem PSL, z którego kilka miesięcy temu odeszła (została posłem niezrzeszonym). Teraz będzie współtworzyła rząd PiS-u. Jest to pewnym zaskoczeniem, gdyż wcześniej w bardzo wyrazisty sposób go krytykowała. Nie wiadomo, czy udział w rządzie będzie wiązał się z wstąpieniem w szeregi tej partii. Zmiany w wizerunku są prawdopodobne w związku z obecnym zawieszeniem działania strony internetowej posłanki (mozdzanowska.pl), która przekierowuje teraz na profil facebookowy, którego treść również jest teraz niedostępna.

Andżelika Możdżanowska

Sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw Andżelika Możdżanowska (zdjęcie jeszcze z tłem jej macierzystej partii).

 

Reklama:

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policja Kepno
Zatrzymał nietrzeźwego

16 października do oficera dyżurnego KPP w Kępnie zadzwonił młody mężczyzna. Powiadomił on, że jadąc autem drogą krajową nr 11, na...

Zamknij