Ziemia Kępińska

Prasa lokalna - Kępno i okolice

Reklama:

Akcja „Prędkość” na drogach powiatu

Akcja rozpocznie się 22 marca br. i trwać dwie doby.

W czasie jej trwania policjanci, w sposób zintensyfikowany będą kontrolować drogi powiatu kępińskiego, pod kątem ustalania kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. W szczególności kontrole obejmą prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Dlatego też na drogach mundurowi widoczni będą właśnie z miernikami prędkości.

Pamiętajmy – prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach. „Zdjęcie nogi z gazu” i rozwaga za kierownicą pozwolą nam zawsze wrócić do domu bezpiecznie.

Opracowane na podstawie materiałów KPP w Kępnie. 

Nasza prasa obejmuje swym zasięgiem cały powiat kępiński (gminy: Baranów, Bralin, Kępno, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal i Trzcinica). W skład tej grupy mediów wchodzi dziennik - portal ziemiakepinska.pl i gazeta drukowana - czasopismo "Ziemia Kępińska".
Na terenie powiatu działają jeszcze inne lokalne media (innych wydawców): Kepnianie.pl, Twój Puls Tygodnia, Tygodnik Powiatowy, Radio Sud, Gazeta Bezpłatna Kurier Lokalny Powiatu Kępińskiego, Tygodnik Kępiński. Polecamy również zaprzyjaźnione forum Kympno.pl
Ziemia Kępińska © 2014
Frontier Theme
Przeczytaj poprzedni wpis:
biblioteka-kepno-wielkanocna-palma-konkurs_(2)
Wielkanocna Palma wybrana

21 marca w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie odbyła się się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie na wielkanocną palmę....

Zamknij